Meble.com.pl - komfort na miarę

Szary narożnik oraz biały stolik w kształcie prostokąta to bardzo udane połączenie. Na tle jasnych ścian, całość prezentuje się bardzo nowocześnie. Projekt: Agnieszka Burzykowska-Walkosz. Fot. Bartosz Jarosz

Sofa i stolik. Zobacz, jak je modnie dopasować

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 sie 2016 08:20

Dopasowanie stolika do sofy nie jest taką prostą sprawą. Trzeba uwzględnić nie tylko stylistykę, ale również proporcje i ergonomię. Zobacz nasze inspiracje.

Sofa i stolik to nieodłączna para, i trudno sobie wyobrazić wygodne funkcjonowanie w salonie bez tego duetu. Bo niby gdzie mamy odstawić kubek z herbatą lub talerzyk z ciastem. Przecież nie na podłogę, a naszym gościom nie pozwolimy trzymać ich na kolanie.

Jednak wybierając stolik do salonu nie należy się kierować wyłącznie praktycznością. Ten mały, niepozorny mebel odgrywa wielką rolę dekoracyjną we wnętrzu. Stolik powinien doskonale pasować do sofy, chociaż niekoniecznie musi pochodzić z tej samej kolekcji. Wariacji na temat stolików kawowych jest nieskończenie wiele. Od klasycznych modeli na czterech nóżkach, masywnych pni drzewa, po minimalistyczne modele przypominające kuchenną tacę na jednej nodze. 

Aby przekonać się, jak piękną parą może być sofa i stolik kawowy, wystarczy zajrzeć do galerii zdjęć.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA