Meble.com.pl - komfort na miarę

Współczesne sofy ogrodowe zachwycają swoim wyglądem do tego stopnia, że można je również wykorzystać jako mebel salonowy. Fot. Ego Paris

Sofa w ogrodzie. Najbardziej eleganckie modele

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 kwi 2017 15:22

Zadbany, elegancki ogród to marzenie niejednego z nas. Oprócz pięknych roślin, warto mieć również piękne meble, które dodadzą aranżacji ogrodu klasy.

Meble ogrodowe niemal w niczym nie odróżniają się od kolekcji dedykowanych wnętrzom. Eleganckie sofy o rozłożystych siedziskach i miękkich poduchach oparciowych to doskonały wybór, jeśli lubimy wypoczywać na świeżym powietrzu. 

Meble przeznaczone do ogrodu są wytrzymałe i trwałe. Nie straszne im złe warunki pogodowe, jak deszcz czy palące słońce. Tkaniny, jakimi wykończone są sofy nie przenikają wody, dzięki czemu mogą spokojnie stać na tarasie przez cały sezon, a jeśli je odpowiednio zabezpieczymy - to przez cały rok. 

Ciekawym rozwiązaniem do ogrodu są meble modułowe, z których możemy samodzielnie komponować dowolne konfiguracje wypoczynkowe. Dzięki temu będzie w stanie dopasować meble do wielkości tarasu, jak również rozłączać je w dowolnym momencie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

W galerii zdjęć prezentujemy eleganckie i gustowne sofy ogrodowe. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA