Meble.com.pl - komfort na miarę

Fiorino to narożnik dedykowany mniejszym wnętrzom. Posiada wygodną funkcję spania oraz spory pojemnik na pościel Fot. Gala Collezione

Sofa w salonie. 10 nowości tapicerowanych skórą

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 cze 2015 14:32 (aktualizacja: 23 cze 2015 08:14)

Skórzana sofa to klasa sama w sobie. Zobaczcie co nowego przygotowali producenci mebli...

Skórzana sofa w naturalny sposób wprowadzi do salonu elegancję i klasę. Dostępne zarówno w wersji nowoczesnej, jak i klasycznej, zachwycają pięknymi kształtami i perfekcyjnym wykonaniem. Jeśli chcemy, aby nasz salon prezentował się luksusowo, koniecznie powinniśmy zdecydować się na sofę tapicerowaną skórą. 

Spośród modeli dostępnych na polskim rynku znajdziemy zarówno narożniki, jak i tradycyjne sofy kilkuosobowe. Wybór odpowiedniego modelu powinien zależeć od wielkości pomieszczenia w jakim go ustawimy, jak również od ogólnego wystroju wnętrza. Jeśli zastanawiamy się nad odsunięciem sofy od ściany, to modele wykończone skórą doskonale się do tego nadają. Wiele z nich ma bowiem eleganckie przeszycia i pięknie wykończoną tylną część oparcia. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie piękne sofy tapicerowane skórą naturalną oraz w tańszej opcji, skórą ekologiczną. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA