Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Fiorino dostępny jest w wielu ciekawych kolorach tapicerki. Pikowane boki i siedzisko będą zaś ozdobą całego wnętrza. Fot. Gala Collezione

Sofa w salonie. 10 nowości z polskich sklepów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 11 paź 2015 19:44 (aktualizacja: 13 paź 2015 07:56)

Największą popularnością wśród sof do salonu, cieszą się narożniki. Zobacz najnowsze propozycje producentów.

Narożniki mają wiele zalet i właśnie dlatego są tak chętnie wybierane przez Polaków do aranżacji salonu. Doskonale sprawdzają się zarówno w małych wnętrzach, jak i przestronnych i dużych. Można je ustawić przy ścianie w kącie pokoju lub wysunąć na środek pomieszczenia. Świetnie komponują się z niskimi pufami czy fotelem w designerskim stylu.

Dzięki narożnikom zyskujemy dużą powierzchnię do siedzenia w salonie. Małe modele pomieszczą spokojnie 4 - 5 osób, zaś modele przeznaczone do dużych pomieszczeń, więcej niż 10 osób. Na otomanie można się wygodnie położyć, a regulowane zagłówki czy wysuwane spod siedziska podnóżki, zapewnią dodatkowy komfort wypoczynku. Ciekawym rozwiązaniem do większych salonów, są narożniki modułowe. Poszczególne moduły możemy sami układać według własnych upodobań. Spinać w jedną całość lub rozłączać, tworząc tym samym nietypową strefę wypoczynku. 

Ogromną zaletą narożników jest duża powierzchnia spania, zapewniająca porównywalny komfort, jaki dają tradycyjne łóżka sypialniane. Ponadto narożniki wyposażone są także w duże pojemniki na pościel umieszczone w otomanie. To doskonałe miejsce do przechowywania kołder i poduszek czy grubych koców. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA