Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa modułowa Mod pozwala tworzyć dowolne układy i kompzycje meblowe. Fot. Etap Sofa

Sofa w salonie. 10 nowości z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 29 lip 2016 12:33

Sofa to podstawowy mebel w każdym salonie. Którą z nich wybrać? Prezentujemy 10 gorących nowości.

Trudno sobie wyobrazić pokój dzienny bez sofy. Jest absolutnie niezbędna, aby w pełni i komfortowo korzystać z tego pomieszczenia. Na szczęście wybór modnych siedzisk w polskich salonach meblowych jest bardzo szeroki - i to zarówno jeśli chodzi o styl oraz kolor siedzisk, jak też ich cenę.

Nie ma także ograniczeń jeśli chodzi o kształt sofy. Możemy zakupić proste modele 2 lub 3 osobowe, jak też wygodne narożniki czy też siedziska modułowe, z których możemy tworzyć zestawy w zależności od potrzeb, jak też kształtu naszego wnętrza. Większość propozycji dostępna jest także z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel, co dodatkowo poprawia komfort korzystania z mebla.

W sklepach aktualnie najwięcej dostępnych jest modeli obitych tkaniną lub skórą w kolorach ziemi. Prym wiodą tu głównie wszystkie odcienie bieli, szarości i brązów. Ta bezpieczna kolorystyka sprawia, że siedziska są uniwersalne wzorniczo, z łatwością można jej więc dopasować do pozostałych elementów znajdujących się w salonie. Ci, którzy upodobali sobie bardziej odważne aranżacje, mogą wybrać modele z kolorowymi poduszkami. Poduchy oparciowe w żywym kolorze żółtym, czarnym czy niebieskim nie tylko świetnie urozmaicają wnętrze, ale zapewniają także większy komfort wypoczynku na sofie.

Po więcej inspiracji zapraszamy do naszej galerii.   

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA