Narożnik Kelly z regulowanymi zagłówkami. Fot. Wajnert Meble

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 cze 2017 07:05

Sofa w salonie. 10 pięknych modeli z funkcją relaksu

Każdy z nas lubi się czasem zrelaksować - inni mniej, drudzy bardziej. Niezależnie od tego, ile czasu spędzamy w ciągu dnia na wypoczywaniu, sofa z funkcją relaksu przyda się w każdym salonie.

Meble tapicerowane wyposażone w funkcję relaksu, czas spędzony na wypoczynku, wyniosą na dotąd nieznany poziom. Nie chodzi tu o żadne skomplikowane systemy masażu, ukryte pod tapicerką, a proste, dodatkowe elementy, dzięki którym na sofie możemy przyjąć najwygodniejszą pozycję z możliwych.

Wysuwane zagłówki i podnóżki, a także możliwość regulowania kąta nachylenia oparcia, to elementy, na które warto zwrócić uwagę wybierając sofę. Dzięki nim z łatwością znajdziemy wygodą pozycję siedzenia. Możemy wygodnie podeprzeć plecy lub ułożyć się w pozycji półleżącej. To szczególnie ważne, jeśli często urządzamy sobie na sofie przed telewizorem seansy filmowe.

Systemy audio i możliwość ładowania telefonu w meblu, to rozwiązanie doskonałe dla osób pracujących w domu. Można pracować na laptopie siedząc wygodnie na sofie. Ułatwią to również mobilne półki, które mogą być podkładką pod komputer, a innym razem blatem podłokietnika. 

W galerii zdjęć prezentujemy 10 modeli sof z funkcją relaksu. Zobacz i znajdź swój idealny model.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce