Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa "Brio" włoskiej marki Natuzzi została wyposażona w elektryczny mechanizm, który pochyla oparcie i rozkłada podnóżek, co na żądanie zmienia sofę w szezlong. Fot. Natuzzi

Sofa w salonie. 10 pięknych modeli z funkcją relaksu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 gru 2015 09:02 (aktualizacja: 18 gru 2015 08:15)

Sofa z funkcją relaksu to wspaniały element wyposażenia salonu. Nie tylko pięknie się prezentuje, ale również zapewnia ogromną wygodę.

Szybki tryb życia zmusza nas do szybkiego odpoczywania. Jeśli chcemy w krótkim czasie zregenerować swoje ciało, powinniśmy wyposażyć dom czy mieszkanie w odpowiednie do tego sprzęty. Najlepszym i zarazem najprostszym rozwiązaniem może być sofa wyposażona w funkcję relaksu. 

Udogodnieniami w sofach z funkcją relaks są regulowane zagłówki, podnóżki, a nawet całe oparcia. Dzięki tym funkcjom możemy dopasować położenie całego siedziska do wygodnej pozycji ciała. Niektóre modele posiadają także funkcje masażu, dzięki czemu leżąc, możemy odprężyć się w maksymalny sposób. Takie sofy sprawdzają się nie tylko w salonie, ale także w domowych kinach. 

Dla osób pracujących w domu doskonałym rozwiązaniem będą sofy z wysuwanymi półkami, które nieużywane chowa się w podłokietniki, zaś wysuwa w chwili, kiedy musimy na nich postawić laptop. Dodatkowymi, ciekawymi funkcjami są możliwości podłączenia ipoda, dzięki czemu możemy bez skrępowania prowadzić rozmowę w trybie konferencji, albo posłuchać ulubionej muzyki w momencie, kiedy mamy ochotę na chwilę odprężenia. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA