Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa "Paris" to model rodem z francuskiego dworku, doskonała do aranżacji stylowego salonu w klimacie glamour jak nowoczesnych, stylizowanych loftów. Fot. Stolwit/New Ellegance

Sofa w salonie. 10 pięknych, stylowych propozycji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 28 lis 2014 13:36 (aktualizacja: 30 lis 2014 16:03)

Zaletą kolekcji stylizowanych jest przede wszystkim ich zdolność do iluzji. Meblarscy magicy tworzą kolekcje, które wprowadzają do wnętrza klimat dawnych epok, a jednocześnie zaskakują funkcjonalnością. Zobaczcie niektóre z nich...


W sklepach dostępnych jest wiele modeli sof i narożników określanych mianem klasycznych, stylowych lub stylizowanych. Często wiele je różni – kształt, forma, stylistyka nóżek czy rodzaj obicia, łączy jednak jedno - ich odbiorcami są miłośnicy form tradycyjnych, opierających się różnym trendom i niezmiennie zachwycających klasycznym pięknem i elegancją.

Wielbiciele stylowych mebli tapicerowanych zwykli mawiać, iż mają one duszę. Ręcznie rzeźbione elementy, królewskie formy w stylu monarchii francuskiej, piękne, pełne przepychu tkaniny obiciowe - jakże inne od współczesnych, geometrycznych form czy krzykliwych wzorów czy kolorów - pozwalają choć na chwilę zapomnieć o szarej codzienności.

Stylowe sofy, ze względu na swoje królewskie kształty, najładniej prezentują się w dużych salonach, w towarzystwie pięknej komody czy drewnianego stołu. Wypoczynki w skórze, o rozłożystym kształcie i zawiniętymi podłokietnikami czy smukłe modele na wysokich nóżkach, tapicerowane tkaninami o stylowym wzornictwie, z wyeksponowanymi drewnianymi elementami pięknie ozdobią wnętrze utrzymane w klasycznym stylu.

Zobaczcie ciekawe propozycje.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA