Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Stella marki Gala Collezione posiada funkcję relaksu, która zapewni odpowiedni wypoczynek. Fot. Gala Collezione

Sofa w salonie. 10 ślicznych modeli w skórze

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 27 sie 2015 10:00 (aktualizacja: 28 sie 2015 07:56)

Sofy w skórze to elegancki mebel, który nada charakteru każdemu wnętrzu. Zobacz 10 ślicznych modeli.

Skórzana sofa to elegancja i klasa sama w sobie. Doskonale sprawdzi się więc w salonie urządzonym w tym właśnie klimacie. Na polskim rynku dostępne są modele zarówno w wersji nowoczesnej, jak i klasycznej. Mają nie tylko piękne kształty, ale i zachwycają perfekcyjnym wykonaniem. Jeśli chcemy, aby nasz salon prezentował się luksusowo, koniecznie powinniśmy zdecydować się na sofę tapicerowaną skórą. 

Wybór rodzaju skórzanej sofy powinien zależeć od wielkości pomieszczenia w jakim ją ustawimy, jak również od ogólnego wystroju wnętrza. Do wyboru mamy zarówno narożniki, jak i tradycyjne sofy kilkuosobowe. Sofy skórzane doskonale nadają się do ustawiania na środku pomieszczenia, odsunięte od ściany. Mają bowiem eleganckie przeszycia i ładny tył oparcia. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie piękne sofy tapicerowane skórą naturalną oraz w tańszej opcji, skórą ekologiczną. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA