Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Belluno wyposażony jest w okucia do zagłówków, działające na zasadzie zapadki, funkcję spania oraz reclinery z funkcją TV, działające na zasadzie sensorów dotykowych. Fot. Gala Collezione

Sofa w salonie. 10 świetnych narożników do dużych wnętrz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 wrz 2015 09:02 (aktualizacja: 03 wrz 2015 08:19)

Narożnik w dużym salonie może oprócz funkcji praktycznych, pełnić również rolę dekoracji. Zobaczcie jakie narożniki są teraz na topie.

Duży nowoczesny narożnik to bogactwo funkcji oraz ciekawy design. Producenci w jednej, długiej sofie oferują bowiem wiele różnych rozwiązań - wysuwane podnóżki, regulowane zagłówki, schowki w podłokietnikach, wbudowane gniazda USB, pojemnik na pościel, funkcję spania oraz...wiele miejsca do siedzenia.

Duży narożnik warto odpowiednio wyeksponować w salonie. Ciekawym rozwiązaniem jest odsunięcie go od ściany i ustawienie na środku pomieszczenia. Współczesne modele zachwycają dziś nie tylko nienaganną estetyką frontu sofy, ale również jej pleców. Zdobne przeszycia, doskonałej jakości materiały oraz atrakcyjne nóżki to detale, które sprawiają, że sofa może być prawdziwą ozdobą wnętrza. Tym bardziej, że ustawiona na środku salonu, w towarzystwie fotela lub mniejszej sofki i stolika kawowego, tworzy stylowy kącik wypoczynkowy. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA