Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Marina marki BRW. Szerokie podłokietniki zapewniają wygodę wypoczynku. Połączenie białej i szarej tkaniny jest aktualnie na czasie. Fot. BRW

Sofa w salonie. 15 narożników w małym rozmiarze

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 14 gru 2015 11:53 (aktualizacja: 17 gru 2015 10:39)

Wbrew pozorom narożnik można ustawić nawet w małym mieszkaniu np. w bloku. Zobacz funkcjonalne modele o niewielkich gabarytach.

Narożniki mają wierne grono wielbicieli. Są chętnie kupowane ze względu na swoje niezaprzeczalne zalety. Są bardzo komfortowe. Pozawalają bowiem na wypoczynek zarówno w pozycji siedzącej jak i leżącej, i to bez konieczności rozkładania siedziska. 

Ich wybór w polskich sklepach jest bardzo zróżnicowany. Możemy zakupić rozłożyste narożniki, zaprojektowane z myślą o dużych powierzchniach, jak też nowoczesne modele o zgrabnej formie, które świetnie sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach. Modne narożniki posiadają także inne udogodnienia. Standardem jest już pojemnik na pościel czy możliwość rozłożenia do wymiarów łóżka. Poszczególne modele posiadają także regulowane zagłówki (nierzadko w kilku stopniach), a także podłokietniki. Z kolej wygodę wypoczynku zapewniają wysokie oparcia, które sprawiają, że mebel prezentuje się jeszcze bardziej lekko wizualnie.   

Producenci oferują narożniki zarówno w skórach, jak i obite tkaniną. Do małych wnętrz najlepiej wybrać te w jasnym kolorze, np. w szarościach czy beżach. Białe także prezentują się bardzo interesująco, jednak wymagają szczególnej uwagi jeśli chodzi o utrzymanie ich w czystości. Zanim więc wybierzemy narożnik w bieli warto to uważnie przemyśleć. 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA