Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Belluno wyposażony jest w okucia do zagłówków, działające na zasadzie zapadki, funkcję spania oraz reclinery z funkcją TV, działające na zasadzie sensorów dotykowych. Fot. Gala Collezione

Sofa w salonie. 15 pięknych modeli w jasnym kolorze

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 maj 2015 09:24 (aktualizacja: 27 maj 2015 08:15)

Sofa w salonie potrafi stworzyć niepowtarzalny klimat. Aby wnętrze było przytulne i przyjemne, warto wybrać model w jasnym kolorze. Dziś prezentujemy najciekawsze modele właśnie w jasnych barwach.

Chcąc mieć piękny i przytulny salon, warto zastosować w nim jasne kolory. Nie tylko na ścianach i podłogach, ale również w postaci mebli. Jednym z najlepszych wyborów może być sofa w jasnym kolorze. Do najmodniejszych barw należą beże i pastele. To mocno rozbielone kolory, które można podkreślić ciemniejszymi dodatkami. W przypadku sofy, najlepiej poduszkami. 

Pięknie prezentują się również sofy w białym kolorze, jednak wymagają one szczególnej pielęgnacji. Biała sofa łatwo ulega zabrudzeniom, przez co nie powinny jej wybierać osoby mające w domu zwierzęta. Kupując sofę w jasnym kolorze, warto zwrócić uwagę na tkaninę. Wśród dostępnych na polskim rynku tkanin obiciowych, znajdziemy takie, które łatwo się czyszczą i nie wchłaniają wilgoci. To przydatna opcja, ponieważ na jasnych kolorach plamy są szczególnie widoczne. Można także wybrać sofę, która ma zdejmowane poszycie. Jeśli się zabrudzi, będzie można je zdjąć i samodzielnie uprać lub oddać do pralni. 

Chociaż jasne barwy są wymagające, to mimo wszystko warto zwrócić na nie uwagę podczas wyboru sofy. Wprowadzą do wnętrza wiele ciepła i będą przyciągać słoneczne promienie. Dzięki nim wnętrze nabierze przytulności i domowego klimatu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA