Meble.com.pl - komfort na miarę

Modułowa kolekcja mebli wypoczynkowych Ego to rozbudowany system 37 pojedynczych elementów pozwalający na tworzenie konfiguracji sof, narożników, szezlongów, stolików, foteli i pufów. Fot. Wajnert

Sofa w salonie. Duże, rodzinne narożniki

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 lip 2016 08:41 (aktualizacja: 28 lip 2016 10:05)

Masz dużą rodzinę i chciałbyś móc spędzać z nią wygodnie czas we własnym salonie? Wybierz duży narożnik, aby zapewnić każdemu maksymalny komfort.

Narożniki to najchętniej wybierane meble tapicerowane. Nic dziwnego, mają bowiem wiele zalet. Można je ustawić przy ścianie, lub wysunąć na środek pokoju. Doskonale pasują do małych wnętrz, pozwalając wygodnie zaaranżować salon, pozostawiając miejsce na kawowy stolik lub dodatkowe mebel, jak fotele czy pufy. W dużym salonie doskonale sprawdzają się z kolei modele modułowe, które można rozłączać i ustawiać w pomieszczeniu według potrzeb.

Narożnik z pewnością zapewni wygodne miejsce do siedzenia dla całej rodziny. Jeśli lubimy wieczorne seanse filmowe na sofie, wybierzmy model z regulowanymi podnóżkami czy zagłówkami. Wówczas nawet siedzenie przez kilka godzin będzie przyjemnością. Narożniki oferują również dużą powierzchnię sapania, podobną, jak łóżka sypialniane. Oprócz tego posiadają duże pojemniki na pościel w otomanie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA