Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Belluno, marki Gala Collezione to idealna sofa do dużego salonu, dla całej rodziny Fot. Gala Collezione

Sofa w salonie – duży mebel dla całej rodziny

  • Autor: Piotr Sawczuk
  • 21 lip 2014 13:41

Mając duży salon i chcąc zapewnić komfort przede wszystkim swojej rodzinie, powinno się zwrócić uwagę, na wygodną, dużą i jednocześnie piękną sofę, która stanowić będzie główny punkt domu. Taki mebel to gratka dla całej rodziny, a także towarzyskich spotkań.

Salon, to wyjątkowe pomieszczenie. Z jednej strony toczy się w nim prywatne życie rodziny, z drugiej to miejsce najczęściej odwiedzany przez inne osoby. Aby rodzinne popołudnia, a także wieczory w gronie znajomych były udane, potrzebne jest miejsce, w którym można będzie wspólnie, wygodnie usiąść.

Nowy trend

Duża sofa jest obecnie w modzie. Często są to systemy modułowe, które można ustalać w salonie, według własnych upodobań, bądź wymogów gabarytowych. Często sofy ze względu na oszczędność miejsca ustawiane były pod ścianami salonu. Modą w ostatnich czasach jest usytuowanie sofy na środku salonu.

http://www.meble.com.pl/urzadzamy/108/odsunmy_sofy_spod_scian_moduly_w_centrum_salonu,144.html

Na co zwrócić uwagę?

Duża sofa to idealny mebel do pokoju telewizyjnego, w którym razem z dziećmi, można obejrzeć bajkę, film, poczytać książki, oddać się popołudniowej drzemce. To świetne rozwiązanie, by wygodnie spędzić wieczór przy kominku. Duże sofy przekonują nas nowoczesnym wzornictwem, komfortem i jakością wykonania. Do ich designu można dopasować wygląd całego pomieszczenia, ale też niekoniecznie. Oryginalny zabieg to posiadanie jednej rzeczy – w tym przypadku sofy, w innym stylu, niż reszta pomieszczenia, jako indywidualny obiekt. Duża biała sofa wyznacza elegancję salonu. Jeżeli pomieszczenie jest "nudne" warto zainwestować w dużą sofę o wyraźnej, a nawet jaskrawej barwie. Nowoczesne sofy skórzane mogą być wsparte na drewnianych nogach o różnych kształtach. Wśród wielu dostępnych modeli i możliwości, materiałów i wzorów, najczęściej wybierane są duże sofy klasyczne oraz minimalistyczne. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA