Meble.com.pl - komfort na miarę

Dwuosobowa sofa Cetros oprócz klasycznej formy posiada także funkcję spania. Rozkłada się poprzez wysunięcie dolnego siedziska do przodu. To doskonała propozycja do niewielkich salonów. Dodatkowo do kompletu można dokupić fotel. Cena: 1.644 zł. Fot. Libro

Sofa w salonie. Małe, dwuosobowe modele

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 paź 2016 08:49 (aktualizacja: 19 paź 2016 09:19)

Dwuosobowe sofy mają swoich zwolenników, szczególnie tych, którzy mieszkają w kawalerkach. Przekonaj się, że mała sofa na dwie osoby może być ładna i praktyczna.

Niewielkie rozmiary sofy nie muszą oznaczać, że mebel będzie niepraktyczny. Dedykowany jest przede wszystkim osobom o mniejszych potrzebach. Sofy dwuosobowe to meble, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednego konsumenta, który poszukuje małego mebla o różnych funkcjach.

W salonach meblowych znajdziemy dwuosobowe sofy bez funkcji spania oraz z funkcją. Te pierwsze charakteryzują się najczęściej lekką formą, siedziska mają osadzone na wyższych nóżkach. Drugie zaś oferują wygodną powierzchnię spania dla jednej osoby. Co więcej producenci często oferują udogodnienia w małych sofach, podobne, jakie znajdują się w dużych modelach - są to regulowane zagłówki, półki w podłokietnikach czy opuszczane oparcia.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA