Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Amaral wniesie do salonu zupełnie nową jakość wypoczynku. Fot. Swarzędz Home

Sofa w salonie. Meble idealne dla całej rodziny

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 paź 2015 09:49 (aktualizacja: 08 paź 2015 09:01)

Sofa stanowi doskonałą bazę do stworzenia komfortowego miejsca wypoczynkowego w salonie. Musi być wygodna i funkcjonalna. Zobacz najciekawsze modele.

Wybór sofy, która ma służyć większej rodzinie, wcale nie jest prosty. Mebel powinien być duży, dawać miejsce do spania, zapewniać relaks w każdej pozycji - od siedzącej do leżącej. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się zakup narożnika. Mebel ten daje swobodę aranżacji wnętrza, ponieważ ustawiony w kącie pokoju, zapewnia jeszcze wiele miejsca dla innych mebli, np. kawowego stolika czy fotela. Ponadto ma znacznie dłuższe siedzisko niż klasyczna sofa, przez co pomieści więcej osób. Warto wybrać narożnik z funkcją spania, nawet jeśli mamy oddzielną sypialnię i na co dzień nie potrzebujemy rozkładać sofy w salonie. Taka funkcja może przydać się, w chwili odwiedzin gości.

Zaletą narożników jest także duży pojemnik na pościel ukryty najczęściej w otomanie. Zmieścimy w nim nie tylko pościel, ale i większe koce, na które nie ma miejsca w szafie. Jeśli wybieramy tradycyjną sofę, warto wybrać model z długim siedziskiem, przeznaczony dla co najmniej trzech osób. Dobrym sposobem na wygodne siedzenie w salonie, jest także dokompletowanie do sofy fotela oraz niskich puf. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA