Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała sofa w białym salonie to doskonała synergia. Dzięki niej salon nabiera przestrzeni i jasności. Fot. Dfs Furniture

Sofa w salonie. Miękkie i wygodne modele

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 lis 2014 11:05 (aktualizacja: 18 lis 2014 08:23)

Miękkie sofy z poduchami, to meble na których siedzi się chętnie i przede wszystkim wygodnie. Duża ilość poduszek zapewnia odpoczynek dla pleców, można je wykorzystać podczas drzemki, ale oprócz tego, pełnią one też funkcję dekoracyjną.

Sofa w salonie potrafi zdziałać cuda. Jest strategicznym elementem wyposażenia dużego pokoju, nie tylko dlatego, że wszyscy na niej siadają, skupia wokół siebie gości i można na niej uciąć drzemkę w czasie dnia, ale również dlatego, że to na sofę zwraca się największą uwagę po wejściu do salonu. Nic w tym dziwnego. Sofa jest zazwyczaj jednym z największych mebli w salonie i przede wszystkim ustawia się ją w centralnym punkcie pokoju. 

Dla maksymalnej wygody warto wybrać model o miękkim siedzisku z dużą ilością mięsistych poduszek. Miękka sofa jest ważna szczególnie wtedy, jeśli mamy tendencję do dłuższego na niej przesiadywania, np. podczas seansów filmowych czy podczas spotkań ze znajomymi. Sofy o miękkich kształtach mają także często zdejmowane poszycia, co pozwala na utrzymanie ich w nienagannym wyglądzie i czystości.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA