Sofa Pedro to rozwiązanie idealne do małego wnętrza. Fot. Salony Agata

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 cze 2017 10:21 (aktualizacja: 20 cze 2017 11:56)

Sofa w salonie. Modele, które sprawdzą się w małym wnętrzu

Niewielka, zgrabna sofa sprawdzi się w mieszkaniu w bloku. Wybór w tym przypadku jest dość bogaty. Szczególnie interesująco prezentują się kolekcje nowoczesne, które poza ciekawym wyglądem oferują także szereg udogodnień.

Mała sofa czy narożnik to mebel przygotowany z myślą o niewielkim wnętrzu. Ich wybór jest bardzo szeroki. Jednak najmodniejsze aktualnie są modele wyróżniające się nowoczesną stylistyką, które oferują szereg bardzo przydatnych funkcji. Podstawą jeśli chodzi o wyposażenie mebla jest pojemnik na pościel oraz funkcja spania. Inne mechanizmy, które poprawiają komfort jego użytkowania to ruchome zagłówki, podłokietniki oraz różnego rodzaju stoliki, półki i skrytki. 

Więcej na temat modnych mebli do siedzenia znajdziecie tu.  

Najmodniejsze modele wyróżniają się stonowaną kolorystyką tapicerki. Modne są szarości, beż, biel oraz pastele. Nie brakuje także modeli w intensywnych kolorach. Hitem aktualnie jest fiolet - nasycony, bądź wpadający w szarość. Mebel w tym kolorze pięknie zaprezentuje się na tle jasnych ścian i ciekawie zagra z drewnem. 

Sprawdź modele dostępne aktualnie w polskich sklepach. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce