Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik i kolekcja Stella Gala Collezione, posiadają funkcję relaksu oraz ruchomy zagłówek w każdym siedzisku. W elemencie narożnym jest opcjonalnie montowany panel audio ze stacją dokującą do IPhone oraz IPod. Fot. Gala Collezione

Sofa w salonie. Modele z funkcją relaks

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 marz 2017 09:15 (aktualizacja: 14 marz 2017 10:54)

Sofa w salonie może być czymś więcej niż meblem służącym wyłącznie do siedzenia. Jeszcze większą wygodę zapewnią modele z funkcją relaksu.

Żyjemy dziś szybko i w tym samym tempie wypoczywamy. Ważne więc jest, aby zapewnić sobie wartościowy wypoczynek, który mimo tego, że jest krótki, pozwoli nam zregenerować siły. Doskonałym sposobem na zapewnienie sobie chwili relaksu w salonie, jest wybór sofy z odpowiednimi funkcjami.

Podstawowymi udogodnieniami w sofach z funkcją relaks są regulowane zagłówki, podnóżki, a nawet całe oparcia. Dzięki temu możemy dopasować położenie całego siedziska do wygodnej pozycji własnego ciała. Niektóre modele posiadają także funkcje masażu, dzięki czemu leżąc, możemy odprężyć się w maksymalny sposób. Takie sofy sprawdzają się nie tylko w salonie, ale także w domowych kinach. 

Dla osób pracujących w domu doskonałym rozwiązaniem będą sofy z wysuwanymi półkami, które nieużywane chowa się w podłokietniki, zaś wysuwa w chwili, kiedy musimy na nich postawić laptop. Dodatkowymi, ciekawymi funkcjami są możliwości podłączenia ipoda, dzięki czemu możemy bez skrępowania prowadzić rozmowę w trybie konferencji, albo posłuchać ulubionej muzyki, w momencie, kiedy mamy ochotę na chwilę odprężenia. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA