Meble.com.pl - komfort na miarę

Masywne siedziesko umieszczone na cieniutkich nóżkach może się wydawać mało stabilne, jednak jest to tylko złudzenie. Sofa Claudine jest wygodna i komfortowa. Fot. Artflex

Sofa w salonie. Modne meble na wysokich nóżkach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 14 cze 2016 13:11

Sofy na wysokich nóżkach prezentują się elegancko i wizualnie lekko. Świetnie sprawdzą się w małym mieszkaniu, np. w bloku.

Sofy na wysokich nóżkach wyróżniają się eleganckim wyglądem. Pięknie prezentują się zwłaszcza we wnętrzach zainspirowanych stylistyką skandynawską, ale nie tylko. Projektanci wnętrz chętnie komponują sofy na tzw. wysokiej podstawie w nowoczesne aranżacje, np. minimalistycznie.

Sofy na wysokich nóżkach dostępne są w szerokiej ofercie tkanin obiciowych. Szczególną popularnością cieszą się wszelkie odcienie szarości, beże oraz brązy. W zestawieniu z ciekawą poduszką np. we wzory geometryczne, staną się mocnym akcentem we wnętrzu, który nierzadko nadaje ton całej aranżacji.

W polskich sklepach nie ma w zasadzie ograniczeń jeśli chodzi o formę i wielkość sof na wysokich nóżkach. Pięknie prezentują się zwłaszcza sofy tzw. trójki i narożniki. Oba meble chętnie zestawia się z pufem lub fotelem o rozłożystej formie tzw. uszakiem. Na tle jasnych ścian taka kompozycja prezentuje się lekko wizualnie.     

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA