Sofa Enzo w modnym szarym kolorze. Fot. Black Red White

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 marz 2016 11:01 (aktualizacja: 10 marz 2016 08:39)

Sofa w salonie. Modne modele 3-osobowe

Sofa 3-osobowa posiada wiele zalet. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę oraz wnętrza wygodne w użytkowaniu.

Jest wygodna i praktyczna, a jej rozmiary pozwalają na ustawienie w każdym miejscu w salonie. Świetnie prezentuje się zarówno tuż pod ścianą, jak też pełniąc funkcję symbolicznej granicy, wyznaczając poszczególne strefy w otwartym pomieszczeniu. 

Większość dostępnych w sklepach modeli posiada funkcję spania. Dzięki temu sofa za dnia służy jako wygodny mebel do siedzenia, a w nocy pozwala wypocząć w pozycji leżącej. Innym udogodnieniem jest pojemnik na pościel, który oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania osobistych rzeczy, koca czy dodatkowego kompletu pościeli.

Jeśli chodzi o wzornictwo sof 3-osobowych, nie ma w zasadzie ograniczeń. Do wyboru mamy zarówno modele proste w formie, które dedykowane są do wnętrz zainspirowanych nowoczesną stylistyką, jak też bardziej wyraziste w formie modele stylizowane. Jeśli nasz salon jest niewielkich rozmiarów możemy zakupić model bez podłokietników oraz boczków. Inną opcją są modele z wysokim oparciem, które, dzięki odpowiedniemu podparciu części lędźwiowej zapewniają niezwykły komfort wypoczynku. Jeśli do tego dorzucimy ozdobne poduszki, sofa stanie się dekoracyjnym elementem wnętrza. 

W galerii kilka przykładów modnych i wygodnych sof 3-osobowych. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce