"Palermo" to kolekcja, która zwraca uwagę detalami - oryginalnymi, nietypowymi przeszyciami materiału, a także delikatnymi z wyglądu nóżkami Fot. Bizzarto

"Palermo" to kolekcja, która zwraca uwagę detalami - oryginalnymi, nietypowymi przeszyciami materiału, a także delikatnymi z wyglądu nóżkami Fot. Bizzarto

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 lis 2014 22:36 (aktualizacja: 10 lis 2014 09:58)

Sofa w salonie. Modne modele w jasnych kolorach

Sofa to mebel będący podstawą wygodnego salonu. Przedstawiamy dzisiaj najmodniejsze propozycje w jasnych kolorach - dla tych, którzy cenią wygodę i modne aranżacje.

Do najwygodniejszych sof i jednocześnie najbardziej obszernych należą narożniki oraz sofy modułowe, których ustawienie można dowolnie komponować. Są to najlepsze rozwiązania do przestronnych salonów oraz dla osób, które lubią przyjmować dużo gości.

Zaletą sof modułowych jest ich elastyczność. Duża ilość elementów pozwala na dopasowanie mebla do potrzeb użytkownika. Minusem jednak jest to, że modułowe siedziska nie mają funkcji spania, która natomiast jest obecna w narożnikach. Ty drugie posiadają także pojemne pojemniki na pościel oraz możliwość rozkładania. 

Klasyczne dwu, trzyosobowe sofy nie pozostają jednak w tyle za swoimi znacznie większymi konkurentami. Producenci dodają do nich coraz częściej elementy takie jak półki czy wbudowane funkcje relaksu, dzięki czemu sofa staje się niezwykłym meblem, będącym doskonałym miejscem do wypoczynku dla całej rodziny. 


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Jolka, 2016-12-18 07:25:17
    Piękne sofy i zdecydowanie wolę je od narożników, z którymi czasami jest problem jak sie chce zrobić przemeblowanie. W moim salonie tez stoi urocza viała z Ola Mebluje, którą jestem zachwycona i która przyciąga wzrok swoim wyglądem, a te poduchy są rewelacyjne.

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce