Belluno to nowoczesna linia mebli modułowych, pozwalająca budować zróżnicowane układy sof, które zakończone niskimi dostawkami w kształcie ruchomych puf. Fot. Gala Collezione

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 gru 2016 08:48 (aktualizacja: 12 gru 2016 12:34)

Sofa w salonie. Modne narożniki modułowe

Za co kochamy narożniki modułowe? Za swobodę w aranżacji i modny design...i wiele, wiele więcej.

Narożniki modułowe to modne, ale i praktyczne meble do salonu. Zapewniają ogromną wygodę na każdym polu - można je ustawiać w dowolnej konfiguracji, dobierać moduły w dowolnym momencie, a część ich wykorzystać jako siedziska wolnostojące przypominające duże pufy. Doskonale prezentują się w małych wnętrzach, ustawione w kąciku ściany, ale również w dużych salonach, gdzie wysuwa się je na środek pomieszczenia.

W galerii prezentujemy modne narożniki modułowe - w różnych stylach, od nowoczesnego do klasyki.


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • agadys01, 2016-12-13 09:25:50
    Moim zdaniem narożnik jest bardziej funkcjonalnym meble od sofy, czy nawet kanapy i to prawda, że pasują do każdego stylu. Kilka miesięcy temu przy okazji malowania ścian też postanowiliśmy zmienić nasz wysłużony wypoczynek na narożnik. Zależało nam na rozkładanym z funkcją do spania, świetny znaleźliśmy w Ola Mebluje idealnie stworzony do naszego salonu. Dziś wiem, że to był jeden z bardziej udanych zakupów, wspaniały i bardzo wygodny mebel.

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce