Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Belluno wyposażony jest w okucia do zagłówków, działające na zasadzie zapadki, funkcję spania oraz reclinery z funkcją TV, działające na zasadzie sensorów dotykowych. Fot. Gala Collezione

Sofa w salonie. Modne narożniki z funkcją spania

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 paź 2015 09:59 (aktualizacja: 23 paź 2015 07:54)

Narożnik to niezwykle praktyczny mebel. Zobacz modele, na których nie tylko wygodnie usiądziesz, ale i się wyśpisz.

Wielu z nas sypia w nocy w salonie na rozkładanej kanapie. Takie rozwiązanie nie wyklucza modnie i nowocześnie urządzonego wnętrza. Jednak sofa, która za dnia służy jako miejsce wypoczynku, zaś nocą jako łóżko musi spełniać wysokie wymagania. Tutaj nie ma mowy o kompromisach. 

Pewnie znasz tą piramidę, na końcach której widnieją słowa: zdrowy, szybki, smaczny. Wybrać możesz tylko dwa z nich, co pokazuje nam, że nie istnieją produkty mające cechy idealne. Na szczęście nie sprawdza się to w przypadku mebli. Tutaj producenci sprawnie łączą design z wygodną formą, czy nowoczesne funkcjonalności z pięknym wyglądem. 

Jeśli decydujemy się na sofę rozkładaną warto pamiętać o wyborze solidnego i praktycznego systemu rozkładania. W narożnikach systemy te są mało skomplikowane. Wysuwa się je spod siedziska, zaś pojemnik na pościel umieszczony jest w otomanie. Po rozłożeniu, sofa przypomina pełnowymiarowe łóżko. Warto przyłożyć większą uwagę do jakości systemów, bowiem nawet najładniejszy mebel, który ciężko się rozkłada szybko się znudzi lub co gorsze, przestaniemy czerpać przyjemność korzystania z niego. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA