Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Barcelona. Wygodne przesuwne oparcia o oryginalnej formie zwiększają bądź zmniejszają głębokość siedziska. Fot. Meble Wajnert

Sofa w salonie. Modne propozycje w kolorze białym

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 marz 2017 10:12 (aktualizacja: 20 marz 2017 10:26)

Biała sofa prezentuje się bardzo elegancko. Można ją również łączyć z dowolną aranżacją salonu. Takie nowości znajdziemy w ofercie producentów.

Biel to kolor wielu możliwości. W aranżacji wnętrz tworzy doskonałą bazę dla bardziej wyrazistych dodatków, wykończenia ścian czy podłogi. Biel powiększa optycznie wnętrze, a także doskonale rozjaśnia zbyt ciemne pomieszczenia. Aranżując salon, warto zatem rozważyć zakup mebli w bieli, np. sofy. Mebel doskonale się zaprezentuje we wnętrzu zaaranżowanym w stylu nowoczesnym, klasycznym czy glamour. 

Wybierając białą sofę, warto zwrócić uwagę nie tylko na jej formę, lecz także rodzaj takiny, którą jest obita. W przypadku tak jasnej barwy najlepsze będzie obicie, które łatwo utrzymać w czystości. Te innowacyjne tkaniny są zabezpieczone innowacyjną technologią, która sprawia, że zabrudzenia możemy usunąć z sofy szybko i bez trudu. Wystarczy czysta woda oraz bawełniana, miękka ściereczka. 

Jeśli chodzi o stylistykę białej sofy, nie ma żadnych ograniczeń. Możemy zakupić mebel dosłownie w każdym stylu. Warto zwrócić uwagę na białe sofy w stylu skandynawskim, które wyróżniają się prostą formą bez dodatkowych dekoracji. Inną ciekawa opcją są modele w stylu prowansalskim, których wyróżnikiem są miękkie linie oraz okrągłe podłokietniki. Stanowią one świetny wybór także do wnętrza w stylu klasycznym. W stylowym salonie bardzo efektownie zaprezentuje się również sofa skórzana z dekoracyjnym pikowaniem lub efektownymi przeszyciami. Osoby które preferują bardziej wyważone stylistycznie wnętrza mogą rozważyć zakup sofy w stylu nowoczesnym.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA