Meble.com.pl - komfort na miarę

Duża ilość modułów daje nieograniczone możliwości budowania swojej sofy. Dzięki temu także mamy ogromną swobodę w aranżacji wnętrza. Modułowy narożnik "Cube" składa się z mega puf, które zestawia się ze sobą, a oparcie tworzy za pomocą specjalnych poduch. Cena modułu od: 899 zł Fot. New Look

Sofa w salonie. Modne szarości - podajemy ceny!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 wrz 2014 11:27 (aktualizacja: 23 wrz 2014 08:28)

Jesteś niezdecydowany i nie wiesz jaki kolor sofy do salonu wybrać? Postaw na szarości. Szara sofa nie tylko jest modna, ale również ponadczasowa.

To absolutna bzdura, że szare sofy są nudne i bez wyrazu. Wręcz przeciwnie! Szare sofy mają w sobie nie tylko elegancki styl, ale są również funkcjonalne. Kolor ten pasuje do niemal każdej stylistyki wnętrza i świetnie współgra z innymi kolorami. Będzie stanowił doskonałe tło dla delikatnych pasteli, jak róże czy błękity, zaś dla bardziej odważnych osób polecamy połączyć go z czerwienią lub mocnym fioletem.

Od jakiegoś czasu można zaobserwować, że Polacy nieśmiało wprowadzają szarości do swoich domów. Niektórzy - bardziej powściągliwi - w postaci dodatków, inni jako kolor ścian lub mebli. Z pewnością szarości najlepiej prezentują się na meblach tapicerowanych, sofa w szarym kolorze to dziś stylowy dodatek w domu. Modne są także modele pokryte filcem, a tutaj kolor szary jest wręcz obowiązkową barwą.

Obecnie nie ma już niemalże producentów mebli do siedzenia, którzy nie mieliby w swojej ofercie modeli sof w szarym kolorze. Jeśli interesują was sofy w szarym kolorze, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, gdzie znajdziecie ciekawe modele z polskich salonów meblowych...z cenami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA