Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Amber z oferty marki Bydgoskie Meble to model, który idealnie uzupełni klasyczne wnętrze. Cienkie nóżki dodają mu lekkości, a lekko wygięte oparcia i podłokietniki stylowej elegancji. Fot. Bydgoskie Meble

Sofa w salonie. Najciekawsze narożniki do małych wnętrz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 lut 2015 13:33 (aktualizacja: 10 lut 2015 08:03)

Narożnik to mebel niepozorny. Dzięki nowoczesnym funkcjom, możliwości rozłożenia do spania oraz dużej powierzchni do siedzenia, jest naturalnie najlepszym rozwiązaniem do małych wnętrz.

Mówi się, że kobiety, kiedy kupują auto w pierwszej kolejności kierują się kolorem i ciekawym kształtem. Prawdopodobne więc jest, że tym samym schematem posługują się, kiedy wybierają meble. Jednak kupując sofę, warto zwrócić uwagę na coś więcej niż tylko jej  ładny wygląd zewnętrzny, bowiem to co najlepsze, często kryje się w środku. Jest to szczególnie istotne, jeśli wybieramy sofę do niewielkiego wnętrza.

W małych salonach doskonale spisują się narożniki. To mebel nie tylko funkcjonalny, ale także prosty do zaaranżowania we wnętrzu. Można go ustawić w rogu ściany (jak sama jego nazwa wskazuje), dzięki czemu w pokoju pozostaje wiele miejsca na inne meble, jak stolik czy dodatkowy fotel. Narożniki to też meble niepozorne. Nawet najmniejsze modele pomieszczą wiele osób, znacznie więcej niż klasyczna sofa. Dzięki funkcjom rozkładania zapewniają wiele wygodnego miejsca do siedzenia za dnia, zaś wieczorami zmieniają się w komfortowe łóżko do spania. Wiele modeli wyposażonych jest także w pojemnik na pościel, który najczęściej mieści się w otomanie, czyli wystającej części narożnika. Nowoczesne modele wyposażone są także w regulowane zagłówki i podnóżki, dzięki czemu zapewniają wygodę lepszą niż niejeden fotel.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA