Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa "Bolzano" oprócz wygody gwarantuje również estetyczne doznania, bowiem dostępna jest w pięknych, kolorowych obiciach. Fot. Bizzarto

Sofa w salonie. Najmodniejsze komplety wypoczynkowe

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 lut 2015 08:14 (aktualizacja: 03 lut 2015 08:05)

Łączenie ze sobą we wnętrzu sofy i fotela jest rzeczą naturalną, ponieważ oba meble pochodzą z tej samej rodziny. Można je jednak połączyć z finezją, bawiąc się rodzajami tkanin lub postawić na niezawodną klasykę, sofy i fotela w jednym kolorze.

Wybór fotela, który będzie neutralnym uzupełnieniem sofy w salonie, jest wbrew pozorom nietrudnym zadaniem. Nowoczesna sofa wcale nie wyklucza postawienia w jej towarzystwie fotela nawiązującego do stylu retro, ani tym bardziej designerskiego modelu. Wnętrza eklektyczne to wciąż bardzo modny nurt, który cieszy się od dłuższego czasu niesłabnącym powodzeniem. Jeśli jednak nie wiemy jak dopasować do siebie tak bardzo różniące się elementy, można skorzystać w gotowych rozwiązań, wybierając komplet wypoczynkowy składający się z sofy i fotela w jednej stylistyce. 

Komplet w jednym kolorze będzie stanowił główną część wyposażenia salonu, głównie dlatego, że zdominuje go swoją barwą. Jeśli chcemy tego uniknąć możemy zdecydować się na inną tapicerkę na fotelu, a inną na sofie. Przykładowo fotel, który będzie wykończony tkaniną z nadrukami będzie grał pierwsze skrzypce we wnętrzu, kiedy postawi się go obok kanapy w jednolitym kolorze. Wszystko dzięki temu, że prosta w formie sofa w naturalny sposób będzie podkreślać dekoracyjne elementy fotela. Dzięki takim połączeniom wnętrze nabierze nie tylko nowoczesności i elegancji, ale także indywidualnego charakteru.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA