Meble.com.pl - komfort na miarę

Toni Lux to narożnik uniwersalny, obustronnie montowany, z funkcją spania i pojemnikiem na pościel, mechanizm rozkładania na podnośnikach, 3 profilowane poduszki oparciowe zwiększające komfort. Sprężyny faliste zastosowane w siedzisku i oparciu. Cena: 2199 zł. Fot. BRW

Sofa w salonie. Najmodniejsze modele do 3 tysięcy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 lut 2015 09:02 (aktualizacja: 18 lut 2015 07:56)

Jaka powinna być sofa w salonie? Ładna, wygodna, modna, a może... niedroga? Jeśli powinna spełniać wszystkie wymienione wcześniej wymagania, koniecznie zobaczcie proponowane dziś przez nas modele.

Kluczem do wygodnego salonu jest bez wątpienia odpowiednia sofa. Powinna mieć nie tylko estetyczny wygląd, ale też charakteryzować się wysoką jakością użytych do produkcji materiałów oraz przystępną ceną. Do najwygodniejszych sof i jednocześnie najbardziej obszernych należą narożniki oraz sofy modułowe, których ustawienie można dowolnie komponować. Są to najlepsze rozwiązania do przestronnych salonów oraz dla osób, które lubią przyjmować dużo gości.

Zaletą sof modułowych jest ich elastyczność. Duża ilość elementów pozwala na dopasowanie mebla do potrzeb użytkownika. W większości przypadków "modułowość" niesie za sobą brak możliwości rozkładania takiej sofy, dlatego do pokoi dziennych, które nocą zamieniają się w sypialnię, poleca się klasyczne narożniki z funkcją rozkładania. Te udogodnienia mają także sofy dwu lub trzyosobowe, które można rozłożyć za pomocą wysunięcia siedziska do przodu.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy 10 najciekawszych sof do 3 tysięcy złotych - modnych i bez wątpienia bardzo komfortowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA