Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa z pikowanym oparciem, osadzona na wysokich drewnianych nóżkach prezentuje się lekko i zwiewnie, dlatego świetnie sprawdzi się w małych wnętrzach. Fot. marks&spencer

Sofa w salonie. Najmodniejsze modele z pikowanym siedziskiem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 kwi 2015 12:37 (aktualizacja: 07 kwi 2015 08:03)

Sofy z pikowanym siedziskiem są modnym i wygodnym elementem salonu. Zarówno modele w stylu Chesterfield, jak też nowoczesne siedziska z fantazyjnymi przeszyciami. Warto wiedzieć, jak ciekawie zaaranżować z ich pomocą wnętrze.

Sofa w stylu Chesterfield to doskonały mebel jeśli decydujemy się na salon w industrialnym klimacie. Charakteryzuje ją szerokie siedzisko z głębokimi pikowaniami na całej wielkości mebla, jak  również jedna wysokość oparcia i podłokietników. Sofa Chesterfield doskonale czuje się eklektycznych stylizacjach, gdzie zestawiana jest z nowoczesnymi dodatkami, jak również we wnętrzach typu loft - najpiękniej prezentuje się na tle ściany z czerwonych cegieł. 

Jej męska wersja to przede wszystkim skórzane obicie i kolory, takie jak orzechowy lub czekoladowy brąz oraz czerń. Kobiece modele są dodatkowo dekorowane kryształkami, które umieszcza się zamiast tradycyjnych nitów w zagłębieniach na tkaninie. Również kolorystykę można dopasować do kobiecego wnętrza, bowiem producenci oferują sofy w chłodnych odcieniach pasteli, ale też zdecydowanych purpurach czy klasycznej bieli. 

Zobaczcie klasyczne sofy Chesterfield, jak również modele z bogatymi pikowaniami, które stylistyką bardzo je przypominają. Zapraszam do galerii zdjęć...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA