Meble.com.pl - komfort na miarę

Klasyczna dwuosobowa sofa z miękkim siedziskiem i odpowiednio wysokim oparciem. Zdejmowane poszycie ułatwia utrzymanie sofy w czystości. Fot Square Space

Sofa w salonie. Najpiękniejsze białe kolekcje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 paź 2014 07:11 (aktualizacja: 03 paź 2014 07:45)

Zwolenników białej sofy jest pewnie tyle samo, co jej przeciwników. Wszystko przez to, że biel jest kłopotliwym kolorem, jeśli jednak będziemy ją starannie pielęgnować odwdzięczy się nam pięknem i nieskazitelnym wyglądem.

Wiele osób uważa, że biała sofa jest niepraktyczna. Jednak największą jej zaletą jest to, że pasuje do każdej stylizacji wnętrza i można ją dopasować dosłownie do wszystkiego. To dlatego, że biel sama w sobie jest uniwersalna. Doskonale komponuje się ze wszystkimi kolorami, dlatego też ustawiając w salonie białą sofę otwieramy sobie furtkę do ogromnych możliwości doboru dodatków i dekoracji. 

Jeśli obawiamy się zabrudzeń, możemy wybrać model z pokryciem z wysokogatunkowego materiału, który nie wchłania żadnych płynów, a każdą plamę (nawet taką po czerwonym winie) można zetrzeć przy pomocy mokrej szmatki. Na rynku dostępne są także sofy, które posiadają zdejmowane poszycia, które można w dowolnym momencie zdjąć i uprać w pralce. Dzięki temu białą sofą w salonie mogą cieszyć się nawet osoby, które posiadają małe dzieci, bowiem wszelkie plamy i zarysowania kredkami czy mazakami nie są dla nich problemem.

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA