Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa "Bolero" o drewnianych podłokietnikach. Drewno naturalnie ociepla mebel, w którym główną rolę gra chłodna biel. Fot. Archiwum.

Sofa w salonie. Najpiękniejsze białe modele

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 gru 2014 13:54 (aktualizacja: 04 gru 2014 08:02)

Biała sofa wymaga szczególnej pielęgnacji, jeśli jednak odpowiednio o nią zadbamy odwdzięczy się nam wspaniałym, nieskazitelnym wyglądem. Zobaczcie najpiękniejsze modele białych sof dostępnych na naszym rynku.

Biel jest barwą neutralną i doskonale prezentuje się zarówno w zestawieniu, jak i na tle innych kolorów. Dzięki temu mamy możliwość wkomponowania białej sofy w praktycznie każdą stylistykę salonu, jaka nam się wymarzy. Biała sofa będzie elegancko wyglądać w stylowym salonie urządzonym na wzór ludwikowskiego dworku, jak również w minimalistycznym lofcie pełnym starych cegieł i metaloplastycznych form. 

Często wydaje nam się, że biała sofa to mebel absolutnie niepraktyczny, ponieważ jasne kolory szybciej ulegają zabrudzeniom. Jeśli jednak wybierzemy białą tapicerkę spośród tkanin nadających się do mycia, nie wchłaniających płynów, to nie będziemy mieli żadnych problemów z utrzymaniem jej w czystości. Współczesne tkaniny stosowane w meblach są na tyle zaawansowane technologicznie, że rozlany na sofę płyn zbiera się w formę kuleczek wody i nie wnika w materiał. Wystarczy, że przyłożyły do kropel chusteczkę, a na sofie nie zostanie żaden ślad - nawet po rozlanym winie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA