Skórzany narożnik Freestyle w bardzo jasnym odcieniu skóry. Fot. Black Red White

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 06 marz 2015 09:40 (aktualizacja: 09 marz 2015 08:10)

Sofa w salonie. Najpiękniejsze modele tapicerowane skórą

Sofa ze skórzaną tapicerką to mebel piękny i wdzięczny? Dlaczego? Ponieważ przy odpowiedniej pielęgnacji odwdzięczy nam się nieskazitelnym urokiem na długie lata.

Sofa tapicerowana skórą - zarówno naturalną, jak i jej ekologicznym odpowiednikiem, to doskonały mebel do wyposażenia stylowego salonu. Dostępne na polskim rynku modele pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Dzięki szerokim możliwościom formowania skóry, można z niej stworzyć zarówno mebel minimalistyczny, jak i masywny w kształcie, połączony z drewnianą podstawą. 

Skórzana sofa jest piękna i stylowa, jednak aby była taka przez cały czas, wymaga troskliwej pielęgnacji. Należy ją czyścić i raz na jakiś czas natłuszczać specjalnymi preparatami, dzięki którym nie będzie pękać i się przecierać. Ciemniejsze odcienie skóry są bardziej praktyczne, ponieważ mniej na nich widać upływ czasu. Ponadto jasną skórę łatwiej pobrudzić. 

Skórzana tapicerka to doskonałe rozwiązanie dla alergików, ponieważ nie wchłania kurzu, tak jak tkaniny. Wystarczy ją przetrzeć na mokro i znów możemy się cieszyć jej świeżością. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce