Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotel Corrente. Fot. Kler

Sofa w salonie. Najpiękniejsze modele tapicerowane skórą

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 16 lip 2015 12:19 (aktualizacja: 17 lip 2015 08:39)

Skórzana sofa gwarantuje, że salon będzie prezentował się stylowo i modnie. Zobacz najpiękniejsze modele tapicerowane skórą i znajdź swój ideał.

Sofa to niekwestionowana liderka w salonie. Jeśli chcesz urządzić wnętrze stylowo oraz z klasą, wybierz model tapicerowany skórą. Ten rodzaj sof nie tylko zachwyca pięknym wyglądem, ale również jest trwały i odporny na upływ czasu. Naturalna skóra jest przyjemna w dotyku, ma piękne kolory oraz przyjemny charakterystyczny zapach. Jej jedyną wadą jest wysoka cena. Producenci tapicerowanych mebli oferują jednak ciekawą alternatywę. Jest nią skóra ekologiczna. Znacznie tańsza, a równie ciekawa jak jej naturalna poprzedniczka. 

W skórzanym obiciu dostępne są niemal wszystkie rodzaje sof. Zarówno te nowoczesne o prostych kształtach, jak i klasyczne o formach obłych i masywnych. Jeśli potrzebujesz mebla, który musi dopasować się do gabarytów twojego salonu, wybierz model modułowy. Daje on szerokie pole do aranżacyjnych popisów, ponieważ moduły można ze sobą dowolnie zestawiać i rozdzielać. W dużej rodzinie sprawdzi się skórzany narożnik, który zajmuje relatywnie niewiele miejsca w salonie, zapewniając komfort wypoczynku całej rodzinie. Wśród sof skórzanych dostępne są także modele z funkcją spania. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA