Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik "Alanis" marki Black Red White. Model z pojemnikiem na pościel mieszczonym w części nierozkładalnej mebla. Charakterystyczne, ozdobne przeszycia na oparciach w subtelny sposób urozmaicają prostą stylistykę. Cena: ok. 2.300 zł. Fot. Black Red White

Sofa w salonie. Narożniki w cenie od 2 do 4 tys.

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 gru 2014 12:24 (aktualizacja: 03 gru 2014 08:01)

Narożniki to ciekawsza alternatywa dla wersalek i tapczanów. Mają nie tylko interesujący wygląd - oferują też dodatkowe miejsce do spania, które się świetnie sprawdza podczas częstych wizyt gości. Specjalnie dla was zebraliśmy modele w cenie od 2 do 4 tys zł.

W zestawieniu znalazły się modele zarówno małe, do mniejszych pomieszczeń, jak i duże do apartamentów i obszernych salonów. Narożnik to mebel, który świetnie nadaje się do pokoju dziennego, szczególnie gdy nie jest to duże pomieszczenie i zależy nam na odpowiednim zagospodarowaniu powierzchni. Niemal wszystkie oferowane narożniki posiadają funkcję spania, która może się przydać podczas wizyty gości lub podczas codziennego użytkowaniu naszej rodziny. Świetnie się sprawdza w sytuacji, gdy mamy aneks kuchenny - ze względu na swój nietypowy kształt może pełnić rolę mebla działowego.

Narożniki są bardzo funkcjonalne także z innych względów - niemal wszystkie posiadają pojemniki na pościel, które pozwalają na wygodne schowanie kołder czy zimowych rzeczy pod siedziskiem. W ofercie sklepów znajdują się także tzw. narożniki modułowe, których poszczególne elementy można ze sobą łączyć, tworząc mebel o wymiarach pasujących do konkretnego wnętrza. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA