Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Stella marki Gala Collezione posiada funkcję relaksu, która zapewni odpowiedni wypoczynek. Fot. Gala Collezione

Sofa w salonie. Narożniki z funkcją relaksu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 kwi 2017 09:34 (aktualizacja: 21 kwi 2017 13:04)

Narożnik z funkcją relaksu zapewni wypoczynek na najwyższym poziomie. Prezentujemy przegląd najciekawszych modeli.

A gdyby tak, po powrocie z pracy, można było usiąść na sofie w maksymalnie wygodnej pozycji, z lekko podniesionymi nogami i idealnie ułożonymi plecami. Gdyby tuż pod ręką ładował się telefon, w powietrzu brzmiała ulubiona muzyka, a spod siedzenia można by wyjąć szklaneczkę ulubionej whiskey? Brzmi jak marzenie? To jednak może być rzeczywistość, bowiem takie udogodnienia oferują sofy z systemem relaksu. 

Najpopularniejszą funkcją są regulowane podnóżki, które wysuwają się spod siedziska sofy. To alternatywa dla klasycznych podnóżków, na które często nie ma miejsca w pokoju. Równie praktyczną funkcją jest możliwość regulowania oparcia w sofie, dzięki czemu całe siedzisko możemy dostosować do pozycji własnego ciała. Jeśli lubimy spędzać czas na sofie z laptopem, doskonale sprawdzi się narożnik z półko-stoliczkiem, który można przesuwać, a pod jego blatem znajduje się praktyczny schowek. To także dobre miejsce na kubek z kawą. Jako dodatkową opcję możemy wybrać również panel audio ze stacją dokującą montowany w elemencie narożnym. Dzięki temu będziemy mogli nie tylko podłączyć komputer bez konieczności wstawania, ale również naładować telefon lub włączyć z tych urządzeń muzykę. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA