Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa Flirt ma piękny, lekki kształt. Ciekawie odginane oparcie można dostosować do postawy ciała, a jej boki fikuśnie wyprofilować. Fot. Koinor

Sofa w salonie. Nowoczesne modele na cienkich nóżkach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 30 marz 2015 14:43

Nowoczesne sofy na cienkich nóżkach potrafią wspaniale urozmaicić wnętrze salonu. Bogactwo kolorów i ich różnorodna stylistyka, sprawiają, że sofa w salonie może być prawdziwą wizytówką naszego domu.

Małe pokoje dzienne lubią nieskrępowaną przestrzeń, jak również jasne, spokojne kolory. Można je stosować nie tylko na ścianach i podłogach, ale również na meblach...szczególnie tapicerowanych. Sofy na wysokich, cienkich nóżkach to rozwiązanie doskonałe nie tylko do małych wnętrz. Sprawdzą się także w dużych salonach, ustawione w ich centralnym punkcie, w otoczeniu foteli i niskiego stolika kawowego. 

Duże pomieszczenia jednak łatwiej jest urządzać niż małe. Wszystko wydaje się do nich pasować jak ulał. Sofa na wysokich nóżkach jest idealnym meblem do małego pokoju dziennego, ponieważ dodaje wnętrzu lekkości. Meble stojące całym masywem na podłodze bywają przytłaczające. Sofy na cienkich nóżkach są zaś ich odwrotnością. Niemniej jednak mogą być stosowane wyłącznie w pokojach, które nie muszą wieczorami przeistaczać się w sypialnię. Większość sof na wysokich, cienkich nóżkach, nie posiada funkcji rozkładania, i dlatego nie może pełnić roli mebla do spania. 

W salonach meblowych znajdziemy modele na cienkich nogach, które reprezentują niemal wszystkie style. Minimalistyczne sofy z niskim oparciem, modele o opływowych kształtach, wpisujące się w klimaty dworkowych wnętrz, czy też długie narożniki z miękkim siedziskiem, ozdobione dużą ilością kolorowych poduszek. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, w której znajdziecie najciekawsze sofy na cienkich nogach. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA