Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Marsylia. Mebel posiada głębokie siedzisko oraz zagłówki z pięciostopniową regulacją. Funkcja spania pozwoli zaś wypoczywać wygodnie na narożniku również w nocy. Fot. New Elegance

Sofa w salonie. Nowości z funkcją spania z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 28 lis 2016 12:11 (aktualizacja: 28 lis 2016 12:18)

Sofa bądź narożnik z funkcją spania to sposób na funkcjonalne wnętrze salonu. Ale nie tylko. Siedzisko, które można rozłożyć to doskonałe rozwiązanie również do pokoju starszego dziecka.

Mebel, który w razie potrzeby można łatwo i szybko rozłożyć sprawdzi się zawsze. Nie tylko w salonie, ale także w pokoju nastolatka. Pozwala wypocząć zarówno w pozycji siedzącej, jak też leżącej, a co ważniejsze w sytuacji, gdy odwiedzają nas goście bądź dalsza rodzina - komfortowo ich przenocować. 

Wybór sof i narożników z funkcją leżenia jest bardzo bogaty. Do wyboru mamy zarówno propozycje nowoczesne, jak też te wyróżniające się stylistyką klasyczną. Wszystkie dostępne są również w bogatej opcji tkanin lub skór - sztucznych lub naturalnych. Aktualnie najmodniejszą opcją są modele obite tkaninami w tzw. barwach ziemi. Mogą to być różnorodne tonacje szarości, jak też jasne beże, brązy i biel. Dla tych, którzy preferują bardziej odważne rozwiązania stylistyczne, producenci proponują ozdobne poduchy, które nie tylko urozmaicają wygląd meble, ale też zapewniają odpowiednie podparcie dla części lędźwiowej kręgosłupa, a tym samym poprawiają komfort siedzenia.

Sprawdź jakie pomysły na mebel z funkcją spania proponują polscy producenci mebli.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA