Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble z kolekcji Santos nie tylko w pełni zaspokajają oczekiwania współczesnego użytkownika, ale również idealnie wpisują się w aranżację domowej przestrzeni. Fot. Unimebel

Sofa w salonie. Nowości z polskich sklepów meblowych

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 31 marz 2016 13:33

Narożniki, sofy dwu i trzyosobowe, nowoczesne wersalki - zobaczcie jakie nowości proponują polscy producenci mebli.

Można śmiało powiedzieć, że prym wiodą meble modułowe, które można dobierać w zależności od wymagań, możliwości wnętrza czy też zasobów finansowych. Bryły zaokrąglone, wielokątne, o niezwykłych kształtach, często wyposażone w dodatkowe udogodnienia pozwalające na dowolne ustawienie siedziska i oparcia - tego rodzaju meble wypoczynkowe ożywią wnętrze salonu i uczynią go bardziej funkcjonalnym. Inną ciekawą opcją są nowoczesne zestawy wypoczynkowe, w ramach których oprócz sofy czy narożnika można dokupić sofę bądź puf. Taki zestaw sprawi, że nasz pokój wypoczynkowy stanie się nie tylko wygodny i komfortowy, ale też spójny wizualnie.

Jeśli chodzi o wybór tkanin powlekających meble wypoczynkowe - tu także nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń. Producenci szczególnie intensywnie lansują jednak szarości, w różnych odcieniach. Szara tkanina nierzadko bywa urozmaicona ożywczym detalem w formie poduszki bądź dekoracyjnego przeszycia. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA