Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa Mirage łączy w sobie minimalistyczną formę i wyjątkową wygodę. Ciekawym elementem jest cienkie siedzisko, które zostało wsunięte w podłokietnik. Miękkie poduszki oparciowe zapewniają doskonały komfort. Fot. Stouby

Sofa w salonie. Nowości z Stockholm Furniture&Light Fair

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 06 lut 2015 12:53 (aktualizacja: 09 lut 2015 08:16)

Jak przekonują światowi producenci mebli, moda to nie wszystko. Współczesne meble muszą w pełni zadowalać człowieka i jednoczyć się z nim - niczym najlepszy przyjaciel. Zobaczcie najciekawsze nowości prezentowane podczas Stockholm Furniture & Light Fair.

Każdego roku na zagranicznych targach meblowych można zobaczyć najnowsze kolekcje, które będą przez pewien czas podbijały serca konsumentów. Piękno, zgodność z obowiązującymi trendami i przede wszystkim troska o wygodę, to dziś priorytet każdego producenta. Podczas tegorocznych targów Stockholm Furniture & Light Fair można było zobaczyć wiele nowości, jak również podziwiać kolekcje mebli, które wciąż cieszą się popularnością lub takie, które na stałe wpisały się w kanon meblarskiej mody. 

To, co przyciągało uwagę, to fakt, iż producenci widocznie posuwają się dziś w stronę minimalizmu, dzięki czemu produkowane przez nich meble są proste, ale w swojej prostocie także piękne i ponadczasowe. Dbałość o detale i najwyższa jakość wykonania są dziś podstawą każdego mebla. Pośród designerskich stolików, szafeczek i półek prezentowanych na sztokholmskich targach, producenci postawili w głównej mierze na sofy. 

Widocznym trendem jest dziś moda na meble spersonalizowane, czyli takie, które dopasowują się do użytkownika, tworząc z nim w pewnym sensie jedną całość. Służą człowiekowi nie tylko funkcjonalnością i wygodą, ale też dają dokładnie to, czego on potrzebuje. Zupełnie jakby wsłuchiwały się w potrzeby użytkownika. Dlatego też sofa, której tkanina pozwala się sobą otulić niczym kocem, czy też posiadająca pełną regulację oparcia i siedziska to dziś standard, na który każdy z nas może sobie pozwolić. Do tego przekonują nas producenci. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA