Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Belluno, marki Gala Collezione to idealna sofa do dużego salonu, dla całej rodziny Fot. Gala Collezione

Sofa w salonie. Oto najchętniej kupowane modele

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 gru 2014 08:07 (aktualizacja: 01 gru 2014 08:27)

Najchętniej wybierane modele sof, to te, które oprócz ładnej estetyki posiadają również wiele przydatnych funkcji. Zobaczcie w galerii zdjęć najpopularniejsze modele kupowane w salonach meblowych.

Narożnik czy sofa? O to jest pytanie! Zarówno jeden jak i drugi model świetnie prezentują się w każdego rodzaju stylizacjach - nowoczesnych i klasycznych, salonach dużych oraz małych. Modne dziś jest odsuwanie mebla wypoczynkowego od ściany, dzięki czemu w dużych wnętrzach "ląduje" on na środku salonu i skupia wokół siebie całe życie domowe. W małych pokojach dziennych ustawiany jest raczej w kąciku i z racji niewielkiego metrażu salonu, oprócz ładnego wyglądu, oczekuje się od niego przydatnych funkcji. Jak chociażby funkcja spania, regulowane zagłówki, stolik w formie podłokietnika czy wysuwane spod siedziska podnóżki. 

Wszystkie te funkcje pozbawiają nas konieczności kompletowania kolejnych mebli, na które zwyczajnie nie mamy miejsca. Wybierając rozkładaną sofę, za dnia mamy piękny salon, zaś nocą wygodną sypialnię. Wysuwane podnóżki sprawiają, że nie potrzebujemy pufa czy też podnóżka na nóżkach, ponieważ jest on już zawarty w sofie. Podobnie rzecz ma się do zagłówków, które zapewniają maksymalny komfort podczas oglądania telewizji czy czytania książki, zastępując poniekąd fotel. Przydatną funkcją są także stoliki w miejscu podłokietnika lub półki umieszczone pod nim. Zapewniają one miejsce do przechowywania książek czy gazet oraz postawienia kubka z herbatą. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na mniejszy stolik kawowy w salonie.

W galerii zdjęć umieściliśmy najciekawsze modele sof i narożników, które cieszą się popularnością wśród klientów w salonach meblowych. Modele te posiadają nie tylko modny styl, zgodny z obowiązującymi trendami, ale również funkcje spania i wiele innych udogodnień. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA