Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa Harris prezentuje nowoczesne wzornictwo. Mimo tego, że jest osadzona na wysokich nóżkach, posiada pojemnik na pościel oraz możliwość rozkładania. Dostępna w wielu ciekawych wariantach tkaninowych. Fot. Agata Meble

Sofa w salonie. Oto najmodniejsze modele z funkcją spania

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 29 maj 2015 10:49

Sofa w funkcją spania sprawdzi się w każdym wnętrzu. To przydatny mebel, który podobnie jak łóżko w sypialni, może dostarczyć wielu przyjemności. Zobaczcie najmodniejsze modele z funkcją spania.

Sofa w salonie musi dziś spełniać wiele wymogów. Nie jest już wyłącznie meblem do siedzenia, lecz również do spania, popołudniowych drzemek, przyjmowania gości, przechowywania pościeli, a nawet do zapewniania relaksu niczym w salonie masażu. Na szczęście dzięki specjalnym systemom, może spełnić wymagania nawet najbardziej wybrednego użytkownika. 

Najpopularniejszym rodzajem sofy wybieranym przez Polaków jest model z funkcją spania. Nikogo nie powinno to dziwić, zważając na fakt, że większość z nas mieszka w blokach, gdzie każdy metr powierzchni powinien być dobrze zagospodarowany. Nawet ci, którzy mają w mieszkaniu oddzielną sypialnię, chętnie wybierają rozkładaną sofę, ponieważ dzięki niej można zapewnić miejsce do spania gościom. 

Jeśli decydujemy się na sofę rozkładaną warto pamiętać o jednym aspekcie, dobranie solidnego i praktycznego systemu rozkładania sofy jest ogromnie ważnym elementem w momencie jej kupowania. Sofa powinna nie tylko ładnie wyglądać, ale także być funkcjonalna. Nawet najładniejszy mebel, który ciężko się rozkłada szybko się znudzi lub co gorsze, przestaniemy czerpać przyjemność korzystania z niego. A nie o to przecież chodzi. Meble kupujemy zazwyczaj na lata, dlatego dobry i przemyślany jego wybór na samym początku, pozwoli oszczędzić rozczarowań i niepotrzebnych stresów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA