Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Mod pozwala tworzyć dowolne konfiguracje. Oferuje również wygodne rozwiązania, jak półki na zakończeniu siedziska. Fot. Etap Sofa

Sofa w salonie. Piękne narożniki do dużego salonu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 paź 2016 08:02 (aktualizacja: 17 paź 2016 09:31)

W przestronnym salonie możemy pozwolić sobie na sofę o dużych rozmiarach. Tym samym sprawimy, że strefa wypoczynku będzie wyjątkowo komfortowa.

Narożniki uważane są przez konsumentów za najwygodniejsze meble wypoczynkowe. Zapewniają wiele miejsca do siedzenia, wygodną przestrzeń spania, pakowny pojemnik na pościel, a często również nowoczesne dodatki, takie jak funkcja relaks.

W dużym salonie warto wyeksponować narożnik. Aby to zrobić, wystarczy wysunąć go na środek salonu lub w większym stopniu odsunąć go po prostu od ściany. Tym bardziej, że współczesne modele cieszą się piękną sylwetką z każdej strony. Plecy narożnika również mogą być ozdobą wnętrza, dzięki ozdobnym przeszyciom czy półkom pod podłokietnikami.

Do dużego salonu warto wybrać modele modułowe. Dzięki nim będziemy mogli stworzyć narożnik idealnie dopasowany do potrzeb wnętrza oraz naszych. Moduły pozwalają bowiem na tworzenie dowolnych konfiguracji, można je rozłączać - aby powstały wygodne pufy, jak również łączyć w narożniki z dwoma ottomanami.

Zobacz w galerii propozycje dużych narożników, idealnych do przestronnych salonów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA