Meble.com.pl - komfort na miarę

Dwuosobowa sofa Bunio z funkcją spania sprawdzi się w małym salonie lub pokoju młodzieżowym. Cena: 999 zł. Fot. Black Red White

Sofa w salonie. Propozycje do małych wnętrz

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 sty 2016 12:27 (aktualizacja: 25 sty 2016 08:29)

Sofa to podstawowy element wyposażenia w pokoju dziennym. Sprawdź modele, które sprawdzą się w mieszkaniu w bloku.

Wybór sof i narożników dostępnych w polskich sklepach jest dość szeroki, nie wszystkie jednak zmieszczą się w małym czy nieustawnym salonie, np. w mieszkaniu w bloku czy też niewielkim domu jednorodzinnym. Na szczęście producenci mebli dużo uwagi poświęcają także rozwiązaniom, które dedykowane są wyłącznie do niewielkich pokojów dziennych. 

Do małych salonów polecają sofy 2 lub trzy osobowe z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Inną opcją są także małe narożniki, z wysokim oparciem. Propozycje te wyróżniają się zgrabną bryłą, z tego względu harmonijnie wtapiają się w aranżacyjną całość. Bywa, że tą wizualną lekkość dodatkowo podkreślają wysokie nóżki, dzięki temu mebel wygląda dosłownie jakby się unosił w powietrzu. 

Nie ma w zasadzie także żadnych ograniczeń jeśli chodzi o kolor tkanin obiciowych. Do wyboru jest cała paleta kolorystyczna zarówno skór, ekoskór jak tradycyjnych tkanin. Do małego wnętrza warto jednak wybrać obicie utrzymane w jasnych barwach, np. w kolorach bieli, beżach czy szarościach. 

Zobaczcie co aktualnie proponują producenci mebli tapicerowanych. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA