Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa w kolorze słodkiego wina doskonale skomponuje się ze stolikiem w kolorze ciemnego orzecha. To połączenie, dzięki któremu wnętrze będzie eleganckie. Fot. Furniture Village

Sofa w salonie. Świetne modele na wysokich nóżkach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 marz 2016 10:48 (aktualizacja: 04 marz 2016 08:47)

Lekkie, zgrabne i niezwykle stylowe. Oto najciekawsze modele sof na wysokich nóżkach.

Meble tapicerowane osadzone całym swoim masywem na podłodze, wyglądają na ciężkie i toporne. Z kolei sofy, których siedziska osadzono na wysokich nóżkach, prezentują zupełnie odmienną stylistykę - wyglądają lekko i ... zgrabnie. Szczególnie cienkie, lekko skośne nóżki dodają meblom lekkości i nowoczesności. W salonach meblowych znajdziemy sofy na wysokich nogach praktycznie w każdym stylu. Zarówno te minimalistyczne, z niskim oparciem, bez dodatkowych poduch oparciowych, jak również klasyczne, z miękkim siedziskiem i grubym oparciem. 

Sofy na wysokich nogach doskonale prezentują się w dużych salonach, gdzie spora ilość miejsca pozwala je pięknie wyeksponować. Można je zestawić również z fotelem w podobnej stylistyce. Jednak sofy na wysokich nóżkach nie nadają się wyłącznie do dużych pomieszczeń. Są też idealnym meblem do małego pokoju dziennego. Dodają wnętrzu lekkości i optycznie je powiększają. Niemniej jednak mogą być stosowane wyłącznie w pokojach, które nie muszą wieczorami przeistaczać się w sypialnię. Większość sof na wysokich, cienkich nóżkach, nie posiada funkcji rozkładania, i dlatego nie może pełnić roli mebla do spania. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA