Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożniki zazwyczaj ustawia się w rogu pokoju, jeśli jednak chcemy wyraźnie zaznaczyć granicę między pokojem dziennym, a chociażby jadalnią, można go postawić na środku pokoju. Projekt. Anna Maria Sokolowska. Fot. Bartosz Jarosz.

Sofa w salonie. Takie meble wybierają Polacy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 kwi 2015 08:40 (aktualizacja: 08 kwi 2015 07:54)

Sofa to prawdziwa królowa w salonie. Zobacz jakie meble tapicerowane oraz w jakich kolorach wybierają Polacy i zainspiruj się najlepszymi pomysłami.

Sofa w salonie może z powodzeniem pełnić rolę przysłowiowej wisienki na torcie. Dopełniać wnętrze, czynić je funkcjonalnym i jednocześnie je ozdabiać. W polskich domach spotkamy zarówno narożniki, te ogromnie długie, jak i o standardowych wymiarach, jak również tradycyjne sofy. W przeważającej mierze są one połączone z fotelami, które ustawione wokół sofy, tworzą przytulną i wygodną strefę odpoczynku w salonie. 

Bogata kolorystyka tkanin tapicerskich pozwala na wykreowanie w salonie wspaniałego klimatu. W większości królują jasne, beżowe lub białe kolory, jednak nie mniej jest również kolorowych sof, które przyciągają uwagę swoim niebanalnym wyglądem. Meble w żywych kolorach szczególnie sprawdzają się w otoczeniu białych ścian i jasnych, niespecjalnie zdobnych mebli. Dzięki temu mogą przewodzić we wnętrzu, nie dominując go całkowicie. Białe sofy zaś świetnie czują się w szarościach, która obecnie jest jedną z najmodniejszych barw. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie zobaczycie jakie sofy wybierają do swoich mieszkań i domów Polacy. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA