Meble.com.pl - komfort na miarę

Modułowa sofa w trikolorze to wyrazisty element w salonie. Zamiast stolika na środku salonu stanął miękki puf w neonowym niebieskim kolorze. Projekt: Konrad Grodziński. Fot. Bartosz Jarosz

Sofa w salonie. Takie meble wybrali Polacy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 cze 2015 10:13 (aktualizacja: 18 cze 2015 08:01)

Jakie sofy zdobią salony polskich domów i mieszkań? Najpopularniejsze są narożniki czy może tradycyjne sofy? Zerknijcie w galerię zdjęć i przekonajcie się sami jakie meble wybrali Polacy.

Sofa skupia wokół siebie wszystkich domowników, jak również gości. Pełni rolę miejsca odpoczynku po ciężkim dniu pracy, często także służy jako mebel do spania. Dlatego jej wybór powinien być przemyślany. Jakie sofy do swoich domów wybierają Polacy? 

Do małych mieszkań często wybiera się sofy z funkcją spania. Nawet jeśli pokój dzienny nie służy nocami za sypialnię, taki rodzaj mebla jest praktyczniejszy niż model, który się nie rozkłada. Przyda się na wypadek przyjazdu gości, którzy zostaną na noc, a pojemnik na pościel może posłużyć za miejsce do przechowywania grubych koców. Popularnym rodzajem sofy w polskich domach jest nieprzerwanie narożnik. Zajmuje niewiele miejsca, ułatwia zaaranżowanie wnętrza, a także daje wiele przestrzeni do siedzenia. Modnym rozwiązaniem, szczególnie w większych domach, jest ustawienie dwóch małych sof obok siebie zamiast jednej dużej. Aby salon prezentował się ciekawiej, warto wybrać modele w różnych kolorach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA