Meble.com.pl - komfort na miarę

W wielkim salonie sprawdzi się równie wielka sofa. Jeśli potrzebujesz wiele miejsca dla gości, wybierz sofę modułową, która składa się z wielu elementów. Projekt: Katarzyna Koszałka. Fot. Bartosz Jarosz

Sofa w salonie. Te meble wybrali Polacy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 16 marz 2016 10:24 (aktualizacja: 24 marz 2016 09:14)

Szukając sofy do salonu, warto przyjrzeć się popularnym modelom, które do swoich domów wybierają Polacy. Prezentujemy 10 najciekawszych.

Narożniki, sofy dwu lub trzyosobowe. Wybór modeli jest ogromny, dzięki czemu każdy z łatwością powinien znaleźć wymarzony dla siebie mebel. Jednak, kiedy zaczynamy go szukać, sytuacja często się komplikuje, bowiem dopasowanie sofy do aranżacji salonu, niekiedy bywa problematyczne. Warto więc podejrzeć, co wybrali inni. 

W polskich domach królują sofy w jasnych kolorach. Oprócz klasycznej bieli, wiele osób wybiera również meble tapicerowane w kolorze beżowym. Doskonale sprawdzają się one w jasnych, nowoczesnych aranżacjach. Tapicerowane skórą będą również ciekawym uzupełnieniem klasycznego salonu. Jednak niekwestionowanym hitem, na który najczęściej decydują się Polacy, są sofy w szarym kolorze. Barwa ta dobrze prezentuje się na małych sofach, jak również rozłożystych narożnikach. Ponadto, pokreślona poduszkami w żywych kolorach, będzie wspaniałą dekoracją całego wnętrza.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA