Meble.com.pl - komfort na miarę

Białe meble kuchenne optycznie powiększą małe wnętrze. Projekt: Katarzyna Uszok-Adamczyk. Fot. Bartosz Jarosz

Sofa w salonie. Te modele kupili Polacy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 gru 2016 10:30 (aktualizacja: 20 gru 2016 11:48)

Które sofy Polacy najchętniej kupują do swoich domów? Które kolory cieszą się aktualnie największą uwagą? Jakie formy i wzory preferujemy? Sprawdziliśmy...

Obserwując salony w mieszkaniach Polaków można śmiało stwierdzić, że zakup odpowiedniej sofy jest dobrze przemyślany. Stawiamy na modele nie tylko ciekawe w wyglądzie, ale także wygodne w użytkowaniu.  Prym wiodą meble modułowe, które pozwalają na tworzenie dowolnych układów oraz kompozycji. Najczęstszą opcją są narożniki lub sofy trzyosobowe. Zestawy wypoczynkowe w formie wersalki oraz odpowiadającym jej wzorniczo foteli, w zasadzie odeszły już do lamusa. Jako uzupełnienie sofy chętniej kupujemy puf, który w razie potrzeby może być wykorzystany jako stolik kawowy, wygodny podnóżek czy dodatkowe siedzisko. 

Jeśli chodzi o modną aktualnie kolorystykę to najchętniej wybieramy szarości, beże oraz brązy. Inną modna opcją są nieśmiertelna biel i wszelkie odcienie czerni. Barwy te są uniwersalne wzorniczo i zapewniają dużą swobodę podczas wyboru dodatków, dekoracji czy też wykończenia podług czy ścian. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA