Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Amber. Komfortowa funkcja relax pozwala za dotykiem palca rozłożyć siedzisko oraz podnóżek do pozycji leżącej i zablokować w dowolnym momencie. Solidna rama mebla wykonana z drewna bukowego oraz sklejki. Fot. Benix

Sofa w salonie. Te nowości cię zachwycą

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 lip 2015 10:00 (aktualizacja: 28 lip 2015 08:16)

Nie wiesz jaką wybrać sofę do salonu? Zobacz nasze propozycje nowości z polskich salonów i znajdź swój wymarzony model.

Wybrać odpowiednią sofę wcale nie jest tak łatwo. Oprócz kolorystyki i ogólnej stylistyki, powinno się zwrócić uwagę również na systemy zastosowane w meblu. Tu zaś pole do wyboru jest niezwykle szerokie.

Jeśli potrzebujemy niewielkiej sofy dla nas samych, w zupełności wystarczy model dwu lub trzy osobowy. Polacy często wybierają modele z funkcją spania, ponieważ nawet jeśli mają oddzielną sypialnię, rozkładana sofa może się przydać w najmniej oczekiwanym momencie. Popularne są również narożniki, które zapewniają wygodę dla całej rodziny i wiele miejsca do siedzenia. 

Coraz częściej decydujemy się również na modele wyposażone w funkcję relaksu. Ruchome zagłówki czy podnóżki to ogromna wygoda, zaś pełnię komfortu zapewni możliwość ich regulacji za pomocą pilota czy specjalnego panelu umieszczonego w meblu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA